نحوه رای دهی به وبلاگ عمه سنگری در بخش بهترین وبلاگ فارسی دویچه وله


با یک دید مثبت، افغانستان در این یک دهه دستاوردهای خوبی در عرصه های گوناگون داشته است که گاه زنان و گاه مردان به ارمغان آورنده ی آن دستاوردها بوده اند. ورزش، هنر، ادب، فرهنگ، گاه دانش و دیگر جنبه ها، عرصه هایی بوده اند که افغان ها در آنها به خوبی درخشیده اند، به ویژه نسل جوان.

حال، یکی از دختران جوان وبلاگ نویس افغان برای نخستین بار از افغانستان به عنوان نامزد دارنده ی بهترین وبلاگ فارسی/دری انتخاب شده است. از اینرو، از همه ی دوستانی که واقعا به کشورشان می اندیشند برای کامیابی این وبلاگ نویس جوان رای بدهند و باری دیگر نام یک جوان کشورتان را بر سر زبان جهانیان بیاندازید.

لطفا با شریک ساختن این متن و تقاضا از دیگر دوستان تان بخشی از تغییر اجتماعی در افغانستان  باشید.

بصیر بیتا

نحوه رای دهی: در سمت چپ میانه ی صفحه ی فارسی این وبسایت، open ID، twitter و Facebook به چشم می خورد. اگر فیسبوک دارید روی فیسبوک و اگر تویتر یا عضویت در شبکه ی اجتماعی دیگری را دارید کلیک کنید تا روند آغاز شود. پس از بازگشت به این شبکه، در ومیانه ی صفحه ی فارسی وبسایت، دو گزینه ی «موضوع» در سمت راست، و «وبسایت» در کنارش خواهید دید. در بخش «موضوع» روی «نخست گزینش کنید» کلیک کنید لیستی از شرکت موضوعات بیاید. همین که کلیک کردید، پایین بیایید تا گزینه «بهترین وبلاگ فارسی» کلیک کنید.
سپس زیر «وبسایت» کلیک کنید و گزینه ی دوم آن یعنی «عمه سنگری» را برگزینید. در ادامه درست در سمت چپ شما در امتداد «موضوع» و «وبسایت» به رنگ آبی نوشته شده «رای دهید»، روی آن کلیک کنید. در صورتی که خواستید این را با دیگران شریک کنید، روی «اشتراک» کلیک کنید تا دیگر دوستان نیز سهمی در ایجاد فرهنگ رای دهی ایفا کنند.

نکته: شما از هر اکانت میتوانید هر 24 ساعت یک رای به نفع وبلاگ مورد نظرتان ثبت کنید

http://www.thebobs.com/persian

14 دیدگاه برای «نحوه رای دهی به وبلاگ عمه سنگری در بخش بهترین وبلاگ فارسی دویچه وله»

 1. یعنی منظورت اینه که اگه کسی چند تا اکانت هم داره می تونه چند تا رای بده؟
  این که میشه تقلب؟

 2. خوب دیگه این سیستم اوناست دیگه. یک نفر ممکنه که از فیس بوک تویتر و وبسایتش رای بده. و یکی ممکنه که چندتا فیس بوک داشته باشه میتانه رای بده.

 3. هر روز میرم رای میدم.در فیسبوکم هم share کردم ملت برن رای بدن.

 4. غم این جهان گذرا گاهی آنقدر ماندگار می شود که فراموش می کنیم شاید پایانی هم داشته باشد.
  من و این سکوت شب باز به کجا نگاه دارم === غم من همه همین جاست به کجا نیاز دارم
  نه دلی به راه سفر مانده == نه رهی بی خطر
  متحیرم به کدام سو گذارم این پای === که ز سوز خارهای سوزان هوس باران اشک نباشد.

 5. خوشوقتم که با نوشته های شما معرفت حاصل کردم. از لابلای آن دریافتم که قریحه و استعداد خوبی به نوشتن داستان و فیلنامه و حتا در شعر دارید. امیدوارم در رقابت جهانی بهترین وبلاگ بدرخشید و افتخاری را در راستای این پدیده نوپا در افغانستان به نام سرزمین مان نصیب شوید.

 6. من امروز رفتم تا به وبلاگ مورد نظرم که » برای خاطر کتابها » بود رای بدم . اونجا با وبلاگ شما آشنا شدم و با خودم گفتم بهتره تعصب نداشته باشم و اگر این وبلاگ بهتره رای ام رو عوض کنم . اومدم و نشستم و وقت گذاشتم و بسیاری مطالبتون رو خوندم . اما اگر بخوام منصف باشم باید بگم وبلاگ شما با خیلی از وبلاگهای فارسی حتی قابل مقایسه هم نیست . چه به جهت نوشتاری ( جدای ازغلط های املایی زیادی که داره ) و چه به جهت محتوا !! بدون شک این میزان رای ای هم که تا به حال آورده اید مربوط می شه به افغانی بودنتون و حس ترحمی که خیلی از هموطنان من و همین طور تعصبی که هم وطنان خودتون دارند و این اصلا انصاف نیست . در حالیکه شما حتی براتون مهم هم نیست که چند بار رای دادن از نظر اخلاقی موجه نیست و نکته گذاشتید که هر بیست و چهار ساعت می تونید برید و رای بدید !! در حالیکه سایر رقباتون حتی برای رای دادن به خودشون هم تلاش زیادی نکردند و تبلیغاتی هم در کار نبوده ! ای کاش بدونید که حتی اگر در این ماجرا رای هم آوردید و به قولی درخشیدید!! الزاما بهترین نیستید و جایگاه و حد و اندازه ی خودتون رو بشناسید و کمی هم وبلاگهای فارسی رو مطالعه کنید که برخی از اونها چقدر بی نظیر می نویسند و حتی در این مسابقه کاندید هم نشدند و بدونید که افغانی بودن شما و اندک بودن زنان افغانی نظیر شما در کاندید شدن شما سهم زیادی داشته .

 7. امروز خیلی خرسندم، و سنگری عزیز حضورت را در جشنواره گرامی میدارم، میدانم خیلی حرف برای گفتن داری و خیلی ها را هم گفتی که از سوی داوران بین المللی به دو بهترین انتخاب شدی و مطمینم که موفقیت از آن باید باشد. در این چنین روزگاری افغانستان خیلی افراد کمی از جنس شما پیدا میشود که چیزی برای گفتن داشته باشد با وجود که تمام وجودشان صدها نفر ناگفته را حمل میکند، از این لحاظ مطئنم که موفقیت و پیروزی ات حمتی یست.
  چی میتوانم جز تشویق دوستان در پروسیه رای دهی و خوشی که برای روزا خوشحالم میکند.
  سبز و پیروز باشید.

 8. خانم مریم زمانی دلایلت معقول است اما کسانیکه در یک کشور دیکتاتوری زندگی میکند آنها همه با شیوه های رای دادن و کمپاین مشکل دارند اما کسانیکه در کشور های دیموکراتیک زندگی میکند با کمپاین و رای دادن بیگانه نیست و رای شان در دست خامنه ای هم نیست که هرقسم بخواهد تغییردهد اما طوریکه من آگاهی دارم فکر کنم این شما عمه سنگری نیست که تصمیم کرفته باشد که وبلاگش نامزد شود در دوچه وله تعدادی از کارشناسان است که تصمیم گرفته باید این ویبلاک کاندیدا باشه شما هم بد نگفتین اما کمی بیشتر از صلاحیت هایتان حرف زدین. به امید پیروزی عمه سنگری و شکست وبلاک های ناشایسته دیگر

 9. شخصا علی رغم اینکه به این شیوه ی قشون کشی دویچه وله اعتراض داشتم اما تقریبا هرروز میرم بهت رای میدم (که این هر روز رفتنه خودش عجیبه چون من حتی کارای مهمم هرروز پیگیری نمی کنم ) اما فک می کنم برنده شدن تو حتما به بقیه زنان افغان انرژی و انگیزه میده ضمن اینکه به عنوان کسی که خیلی وقته پیگیر وبلاگت هستم خیلی لذت میبرم از مطالبت و از دریچه ای که باز کردی برای من نا آشنا به دنیای روزمرگی زن افغان .

 10. khanoom zamani shoma b doktor ravanshenas zaroorat darid lotfan morajee konid bashd k b digaran serayat nakonad va irani boodaneman base taasobate korkurane va yave gooyi nashavad

 11. سلام ما به شما افتخار میکنیم و آرزوی سلامتی و موفقیت شما را از خداوند مهربان خواستارم ما به شما رای دادیم چون حق شماست و به دوستانم هم توصیه کردم امیدوارم که شما برنده شوید

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s