شاروال کابل باید اعدام شود


دو روز است که یخ های روی سرکی که از چهار راه شهید به طرف گولایی دواخانه کابل میرود آب شده و دسته گل شاروالی کابل در این سرک به آب رفته.

راننده موتر میگفت: شاورال کابل باید اعدام شود یا که یک دست و پایش قطع شود و این هم کم است برای همیچن آدم خائنی.

سه ماه قبل از شروع برف و باران های امسال این سرک کاملا بسته بود و مردم برای عبور و مرور آواره کوچه ها و راه بندی های داخل کوچه ها بودند

بالاخره سرک درست شد. اولین بار که رد شدم با خودم گفتم چه آدم بد سلیقه و خاک برسری این سرک را ساخته! داده بودنش دست مهندس یا گلکار؟؟؟

بسیار بی سلیقه و زشت ساخته بود اصلا صاف نبود بالا و پایین شدنت را احساس میکردی از کوهان شتر هم بدتر بود.

بعدشم که برف های بی سابقه امسال کابل از خیانت شاروالی پرده برداری نمود و بعد از سه ماه یخبندان حالا دوباره همان سرک اولیه را می بینیم شاریده، حلوا حلوا  شده، کنده شده و ریگ ها از زیر قیرها بیرون زده.

دیروز نفرای شاروالی را دیدم که داشتند پینه کاری می کردند آنهم چه پینه ای قیر را روی قسمت های خراب شده که خیلی وضعش فاجعه بود پاش میدادند تا دهان شاروال صاحب را ببندد و کسر معاش نشود

با خودم گفتم هر کی در این مملکت کلاه دیگری را بر میدارد همین است دیگر، این وسط فقط کمک های مالی کشورهای خارجی چپ و راست به هدر می روند و فرزندان ما هر روز بیشتر از دیروز به بانک جهانی مقروضتر می شوند و این پست فطرت ها که واقعا عین خیال شان نیست

یکی از مسافرین به زنگ خطر زنگ زد تا حداقل این سرک خمیری خیری به آنها برساند و سوژه ای برای آنها درست شود تا یک لقمه نان در بیاورند!

 

 

2 دیدگاه برای «شاروال کابل باید اعدام شود»

  1. نقل و قول خوبی بود، اما انچه را که شما نوشته اید چیزی دیگری نیست بل تحفه ای پربهای به قول خودش از طرف شاروال صاحب به تمام شهروندان شهر کابل به نام «حلوای کاه و گل» است!

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s